Oriflame to znana na całym świecie marka naturalnych kosmetyków.

Z każdym dniem kolejni członkowie dołączają do klubu Oriflame. Uczestnictwo w przedsięwzięciu daje wiele korzyści, przede wszystkim dostęp do wysokiej jakości, markowych kosmetyków w atrakcyjnych cenach, a nawet alternatywy zarobkowej. W tym właśnie momencie pojawia się pytanie, w jaki sposób można dołączyć do Oriflame?

Pierwszym krokiem jest rejestracja. Można jej dokonać w sposób dwojaki – korzystając z formularza na stronie internetowej lub w sposób tradycyjny, czyli w postaci papierowej. Warto podkreślić, że rejestracja jest całkowicie bezpłatna, a co ważniejsze, nie jest to rozwiązanie obligatoryjne – osoby, które nie będą korzystały z oferty, pod dwóch katalogach zostaną automatycznie usunięte z klubu. Istotną rolę w tej kwestii odgrywa także Sponsor, czyli doświadczony konsultant Oriflane, którego zadaniem jest wprowadzenie nowego członka w świat kosmetyków Oriflame. Sponsorem jest zazwyczaj osoba mieszkająca w okolicy. Korzystając z formularza i wskazówek znajdujących się na stronie internetowej Oriflame, bez problemu można znaleźć kosmetycznego przewodnika.

Przystępując do klubu Oriflame można skorzystać z wielu atrakcji kosmetycznych, istnieje także możliwość aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciu i przejęciu funkcji konsultanta.  Reasumując, śmiało można stwierdzić, że najprostszą drogą, by dołączyć do Oriflame jest wypełnienie i przesłanie formularza drogą internetową lub tradycyjną pocztą. Należy pamiętać, że rejestracja wymaga podania rzeczywistych danych oraz ich weryfikacji. Istnieje także możliwość zgłoszenia się do klubu za pośrednictwem aktywnego konsultanta, budującego własny zespół Oriflame.

Korzyści z członkostwa w Oriflame

Istnieje mnóstwo korzyści, jakie czerpać można z członkostwa w Oriflame – jednej z najbardziej znanych na całym świecie firm kosmetycznych. Oczywiście najczęściej członkiniami Oriflame są kobiety, bo to one są niekwestionowanymi specjalistkami w temacie kosmetyków. To one znają się na perfumach, wiedzą, jakie aktualnie zapachy są modne, jakie lakiery do paznokci są najbardziej trwałe, jakie tusze do rzęs się nie rozpływają nawet podczas najbardziej rzęsistego deszczu oraz jakie podkłady dopasowują się idealnie do koloru skóry. Niemniej jednak, nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej i to jest właśnie jedna z korzyści członkostwa w Oriflame – dokształcenie się w tematyce kosmetyków. Mając dostęp do nowych katalogów można być na bieżąco z kosmetykami, perfumami, środkami pielęgnacyjnymi. Można na bieżąco być informowaną i nowościach. Kolejną korzyścią wynikającą z członkostwa w Oriflamie jest bycie na bieżąco z promocjami. Kobiety uwielbiają promocje, a zwłaszcza, jeśli są one związane z kosmetykami. Zatem gdy wiedzą o promocjach jako pierwsze, to mogą z nich skorzystać szybciej, niż ich koleżanki, które potem będą im tylko zazdrościć. I wreszcie po trzecie – zniżki na kosmetyki. Z tym również nierozerwalnie wiąże się członkostwo w Oriflame. Każda kobieta będąca członkinią wspomnianej firmy otrzymuje rabaty na wybrane kosmetyki, które z całą pewnością wyciągną ją z chandry i poprawią humor.

Comments are closed.