Korzyści dla konsultantek Oriflame

Już wiele kobiet zdecydowało się na podjęcie dodatkowego zajęcia zarobkowego, jakim jest konsulting Oriflame. Dla niektórych profesja ta stała się nawet głównym źródłem dochodu, tak bardzo intratna okazała się sprzedaż wysokiej klasy kosmetyków szwedzkiego koncernu.

Jeśli myślimy o sposobie na podreperowanie prywatnego budżetu, wejście do systemu Oriflame wydaje się znakomitym rozwiązaniem. Aby rozpocząć swoją przygodę w tym kierunku nie trzeba nawet posiadać zbyt wygórowanej wiedzy na temat rynku kosmetyków. Jeśli chcemy, możemy skorzystać z cyklu przydatnych szkoleń, na których dowiemy się szczegółów na temat kosmetyków oraz sposobów ich stosowania w odniesieniu do indywidualnych wymagań każdej kobiety. Wiedza, którą zdobędziemy na szkoleniach przyda się nie tylko do procesu sprzedaży, ale i dla nas samych. Dowiemy się nieco więcej o naszej skórze i o tym, jakie preparaty będą dla nas idealne.

Cenna wiedza teoretyczna to nie jedyna zaleta programu Oriflame. Jeśli zdecydujemy się zostać konsultantką, będziemy mieć dostęp do produktów tej marki po bardzo atrakcyjnych cenach. Po pierwsze, cały czas mamy zniżkę na kosmetyki, po drugie zniżka zwiększa się wraz ze wzrostem obrotów, po trzecie Oriflame oferuje wiele promocji i rabatów dla konsultantek, dzięki którym można otrzymać świetne kosmetyki niemal za darmo. Istnieje tu też specjalny Klub Oriflame, dzięki któremu można dostać ciekawe prezenty.

Jeśli postanowimy zostać konsultantką Oriflame, będziemy mieć w ręku jeszcze jeden ważny atut – będziemy mieć stały dostęp do wszystkich kosmetyków, łącznie z nowościami rynkowymi. Dzięki próbkom kosmetyków, będziemy mogły wszystko przetestować na własnej skórze. Dzięki kartom kolorów będziemy mogły perfekcyjnie dobierać odcienie preparatów. Dzięki Oriflame poznamy branżę niemal od środka.

Comments are closed.