Brak sklepów

Choć produktów firmy Oriflame raczej nie znajdziemy w tradycyjnym sklepie, to jest to jedna z najpopularniejszych marek kosmetycznych w Polsce. Sprzedaż kosmetyków marki Oriflame odbywa się za pośrednictwem konsultantek. Konsultantka Orfilame zwykle sama testuje kosmetyki by następnie polecić je innym. Co jednak zrobić gdy w kręgu swoich znajomych nie mamy osoby mającej możliwość sprzedaży produktów Oriflame?

Jak kupować?

Możemy sami zarejestrować się w Klubie Oriflame by mieć możliwość kupowania produktów Oriflame w bardzo atrakcyjnych cenach. Ten kto jak się zarejestrowac w oriflamezarejestruje się w Oriflame może liczyć na zniżki sięgające nawet 23 %. Pytanie jednak brzmi jak dokonać rejestracji? Warto zacząć od tego, że rejestracja w Orfilame jest całkowicie bezpłatna, nie ma również żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wiek. Nie masz jeszcze 18 lat? Nic nie stoi na przeszkodzie byś również i Ty został członkiem klubu Oriflame.

Rejestracja nie zobowiązuje Cię również do dokonywania zakupów. Po wypełnieniu wszystkich formalności związanych z rejestracją na stronie Oriflame możesz poprosić o przesłanie darmowego katalogu. Jeśli pomimo rejestracji nigdy nie złożysz zamówienia na katalog to nadal nic nie płacisz. Dokonując rejestracji w Orfilame nikt też nie jest zobowiązany do kupowanie produktów. Nie ma żadnych limitów zamówień, zamawiasz ile chcesz, kiedy chcesz. Kosmetyki można zamawiać tylko dla siebie. Jeśli jest okazja nic nie stoi na przeszkodzie by katalog pokazać swoim znajomym.

Członkostwo w klubie Oriflame, naprawdę się opłaca. Rabaty mogą sięgać nawet 30 % zamawianych produktów.

Comments are closed.