Co oferuje Oriflame?

Oriflame to znana i ceniona na świecie marka szwedzkich kosmetyków, łącząca w sobie zalety doskonałej jakości z atrakcyjną ceną. W ofercie znaleźć można bogaty wachlarz propozycji, począwszy od kosmetyków do pielęgnacji cery i propozycji kolorowych, pozwalających wykonać idealny makijaż, poprzez bogatą linię zapachową, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a na wellness skończywszy. W ofercie znaleźć można również rozwiązania adresowane dla mężczyzn oraz alergików. Godna uwagi jest przede wszystkim oferta katalogowa, prezentująca poszczególne propozycje.

Katalog Oriflame

Warto podkreślić, że katalogi Oriflame są przygotowane tematycznie, dzięki czemu osoba zainteresowana zakupem kosmetyków do makijażu w pierwszej kolejności analizuje konkrety dział, dokonując jednocześnie wyboru. Godny uwagi jest także fakt, iż umieszczone w katalogu Oriflame propozycje kosmetyczne, dopełnione są realnymi zdjęciami, obrazującymi poszczególne rozwiązania. Pomocne okazują się także przejrzyste i szczegółowe opisy, zawierające najważniejsze fakty dotyczące produktu. Katalogi Oriflame dostępne są w wersji papierowej, jako efektowne, wykonane z wysokiej jakości papieru książkowe foldery. W każdym katalogu pojawiają się atrakcyjne promocje, a także rabaty dla stałych lub najbardziej aktywnych klientów.  Warto podkreślić, że katalogi Oriflame są regularnie modernizowane i uaktualniane, a pojawiające w poszczególnych folderach promocje dotyczą okresu, w którym dana oferta obowiązuje.

Alternatywnym rozwiązaniem są internetowe katalogi Oriflane, pozwalające dokonać zamówienia drogą elektroniczną. Poszczególne propozycje wciąż są udoskonalane i dostosowywane do rosnących oczekiwań klientów

Comments are closed.