Korzyści dla Ciebie

Dokonując zakupów dla siebie.

Po rejestracji do Klubu Oriflame, będziesz mogła zamawiać wszystkie produkty kosmetyczne z katalogu po atrakcyjnej cenie – niższej o 23%. Oszczędzasz na każdym kosmetyku, który zakupisz dla siebie.

Zbierając zamówienia od osób trzecich.

Pokazując katalog Oriflame z cenami katalogowymi znajomym i krewnym możesz zbierać zamówienia a całą marże 23% zachować dla siebie. Po uzbieraniu 80 punktów otrzymujesz indywidualne prezenty i rabaty. Jako konsultantka Oriflame nie musisz w każdym katalogu składać zamówienia. Dodatkowo będą na Ciebie czekały liczne szkolenia z zakresu sprzedaży bezpośredniej i dokonalenia wiedzy kosmetycznej.

Rozwijając swój biznes Oriflame.

Jeśli jesteś ambitną osobą z Nowego Sącza, która lubię dążyć do założonych celów to Oriflame ma również dla takich ludzi propozycję współpracy. W każdej chwili możesz tworzyć swoją grupę konsultantów zapraszając osoby, które znasz i widzisz w nich potencjał. W Klubie Oriflame możesz dowolnie obrać swoją ścieżkę kariery i tym sposobem uzyskać stałe źródło dochodu (kilka tysięcy złotych miesięcznie). Bez wkładu własnego, bez ryzyka, wybór należy do Ciebie!
 


Przypuszczam, że może w tej chwili nie wiesz co chcesz robić – potrzebujesz chwili na zastanowienia. Zarejestruj się, zobaczysz przesłane materiały, zapoznasz się z nimi i potem zdecydujesz, czym naprawdę chcesz oszczędzać i zarabiać razem z Oriflame w Nowym Sączu.

 

Comments are closed.