Niektórzy mówią że Oriflame to europejski Avon. Czy to prawda? Na pewno nie. Oriflame i Avon to dwie zupełnie różne firmy o zdecydowanie odmiennych strategiach działania. Działalność Oriflame rozpoczęła się w 2 pokojowym biurze w Sztokholmie w 1967 roku. Po prawie połowie wieku, firma ma się znakomicie i w dalszym ciągu rozwija swoją działalność. Najważniejszą zasadą rządzącą firmą jest ta: wszystkie produkowane przez Oriflame kosmetyki muszą być przyjazne dla środowiska i być wsparciem dla ludzkości. Roczna wysokość sprzedaży Oriflame wynosi średnio 1,3 miliarda euro. Globalne centrum badawczo rozwojowe Oriflame zatrudnia ponad 100 naukowców. Wszystkie oferowane przez Oriflame produkty są naturalne i nie testowane na zwierzętach. Oriflame ma dominującą pozycję na rynku w ponad połowie krajów, w których marka jest obecna. Decydując się na bezpośredni model sprzedaży, a co za tym idzie wyeliminowanie pośredników, Oriflame poczyniło wielkie oszczędności, czyniąc ceny swoich kosmetyków bardzo atrakcyjnymi i przystępnymi dla większości klientów.

Lubisz kosmetyki?

Jesteś na bieżąco ze wszelkimi nowościami w tym temacie, orientujesz się w tym jaki skład powinny mieć poszczególne preparaty na daną dolegliwość? Połącz swoją pasję z zarabianiem pieniędzy i zostań konsultantką Oriflame. Członkostwo w Oriflame daje liczne korzyści. Można mieć dostęp do wszelkich nowości marki Oriflame, to po pierwsze. Po drugie członkowie Oriflame mogą nabyć wszystkie artykuły tej marki nawet za 30 % mniejszą cenę. By móc jednak odnieść sukces w Oriflame należy mieć odpowiedni plan. Praca konsultantki Oriflame jest głównie dla osób, które są towarzyskie, które mają spore grono znajomych. To bowiem właśnie wśród nich będzie się szukać pierwszych potencjalnych klientów. Gwarantem sukcesu jest również otwartość na ludzi. Trzeba mieć w sobie coś by nakłonić innych do zakupów kosmetyków. To coś do iskra prawdziwego sprzedawcy.

Na bycie konsultantką Oriflame należy poświęcić trochę czasu. Należy aktywnie szukać klientów,. Oczywiście nie jest to twój żaden obowiązek. Jeśli chcesz mieć jedynie dostęp do tańszych kosmetyków, to członkostwo w Oriflame jest Ci to w stanie zapewnić. Jeśli jednak chcesz zarabiać na sprzedawaniu kosmetyków Oriflame musisz wiedzieć, że to wymaga nieco więcej czasu i zdecydowanie większego zaangażowania. Czas potrzebny będzie do tego między innymi by zdobyć informację o sprzedawanych produktów. Samo ich testowanie na własnej osobie nie dostarczy Ci potrzebnych informacji na temat produktu, jakim dysponujesz. Jeśli jednak masz czas i chęci to działaj.

Comments are closed.