bluzy damskie
Bluzy damskie nie wychodzą z mody! Kolekcja kolorowych bluz damskich w różnych stylach. Duży wybór krojów. Z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

sakolife.pl

folia stretch
w ofercie folia stretch przeznaczona do pakowania ręcznego i maszynowego zajmujemy się również dystrybucją uchwytów taśm folii niskich cenach

dominopack.plTrudno nie znać Oriflame..

Firma ta bowiem należy do największych producentów kosmetyków na świecie. Nie stałoby się tak jednak, gdyby nie dwa czynniki – pierwszy z nich to rzecz jasna wysoka jakość i jej niezwykle korzystny stosunek do ceny, drugi zaś – strategia marketingowa, dzięki której produkty Oriflame docierają do szerokiego grona klientek. Z całą pewnością klucz do zrozumienia ogromnej – a stale przecież rosnącej – popularności tych kosmetyków tkwi w sposobie ich sprzedaży. Jak większość z nas wie, produkty Oriflame nie są dostępne w zwykłym handlu detalicznym – nie znajdziemy ich w drogeriach, marketach czy firmowych salonach. Dystrybucją kosmetyków szwedzkiej firmy zajmują się konsultantki. Każda kobieta – chociaż również mężczyźni mogą spróbować swoich sił w tym biznesie – może taką konsultantką zostać. Jej praca nie jest trudna – przedstawia klientkom próbki katalogowych produktów, a te, jeśli się na nie zdecydują – składają zamówienie. Jego realizacja przebiega zaś w ten sposób, że producent dostarcza im zamówione produkty w cenie niższej o ponad dwadzieścia procent – właśnie ta różnica stanowi zarobek konsultantki, chociaż może być wykorzystana do tańszego zaopatrywania się w kosmetyki dla siebie.

Comments are closed.