Oriflame to prężenie rozwijająca się firma kosmetyczna założona w Szwecji w 1967 roku. Specyfika tej firmy polega na sprzedaży produktów bezpośrednio Klientowi. W drogierach, sklepach z kosmetykami produkty Oriflame nie są dostępne. W chwili obecnej firma Oriflame posiada ponad 3,6 milionów konsultantów na całym ziemskim globie w 62 krajach w tym również w Polsce. Sukces marki opiera się właśnie na sprzedaży bezpośredniej. Dzięki temu marka Oriflame zdołała dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania swoich klientów a raczej klientek.

Firma Oriflame jest również dobrym sposobem na rozwój i karierę. Oriflame to coś więcej niż zwykła firma, to cała społeczność. Wielką wagę firma Oriflame przywiązuje do procesu produkcji kosmetyków. Stawia przede wszystkim na wysokiej jakości produkty i nowoczesną technologię produkcji. Kosmetyki produkowane są w niemal sterylnych warunkach dzięki częstym kontrolom czystości. Przedsiębiorstwa dba nawet o to by produkcja kosmetyków odbywała się w czystym filtrowanym powietrzu. By sprawdzić jakość produkowanych kosmetyków przeprowadzane są specjalne testy jakości. Produkowane kosmetyki w Oriflame bazują głównie na tym co dostarcza natura. Dodajmy do tego, że natura obecna w Szwecji.

Wszystkie składniki naturalnie wykorzystywane przechodzą cały szereg testów. Dzięki czemu wszyscy Klienci marki Oriflame mogą cieszyć się skutecznymi, przyjaznymi dla środowiska kosmetykami o jak najwyższej jakości. Ofirlame oferuje więc piękny wygląd i daje niepowtarzalną możliwość zarabiania pieniędzy

Comments are closed.