meble skorzane
Zadzwoń do nas +48 61 650 77 00 aby kupić meble w Poznaniu po najlepszej cenie lub kliknij Sklepzakpol.pl

sklepzakpol.plOriflame oferuje Ci trzy podstawowe możliwości zarabiania pieniędzy – od Ciebie zależy:
– czego oczekujesz,
– jakie pieniądze chcesz zarobić
– i ile czasu chcesz poświęcić, by osiągnąć swój cel.

Oriflame oferuje zarobek dostosowany do Twoich oczekiwań i zaangażowania. Zacznij zarabiać pieniądze:

1. Oszczędzanie – kupujesz dla siebie i rodziny kosmetyki, suplementy diety, akcesoria i Wellness by Oriflame taniej bez marży. Każda rodzina potrzebuje pasty do zębów, szamponu, mydła itd. Wszystko co jest Ci potrzebne kupujesz taniej o 30%. Korzystasz z wyprzedaży tylko dla konsultantów nawet do 85%.

2. Sprzedaż – pokaż katalog znajomym. Oni tak samo jak Ty potrzebują produktów do domu i dla siebie. Zacznij zarabiać na różnicy cen katalogowych i dla konsultanta. Zamów kosmetyki za 130zł ceny katalogowe odejmij 100zł, które zapłacisz jako konsultant/ka – dla Ciebie zostaje 30zł. To Twój zarobek. Im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. Kupując produkty zbierasz także PP (punkty premiowe). Jeśli Twoje zamówienie ma 80PP kurier przyniesie Ci paczkę do domu za darmo. Zaczniesz Program Witamy o po jego zakończeniu Oriflame nagrodzi Cię Programami Lojalnościowymi.

3. Plan marketingowy – zacznij zapraszać innych do współpracy. W tym punkcie Oriflame oferuje nieograniczone możliwości zarobkowania. Na koniec każdego katalogu Twoje PP i Twoich współpracowników (oraz ich grup) zostają podsumowane i od ich wartości zależy jaki otrzymasz rabat. Możesz otrzymać od 3-21% od sprzedaży. Zacznij budować swój biznes z Oriflame. Nie jesteś ograniczona terytorialnie, nie musisz gromadzić towaru i nie potrzebujesz wkładu własnego.

Oriflame oferuje odroczony termin płatności 14 dni. Kosmetyki i inne produkty kupujesz dziś a płacisz za nie za 14 dni. Każdy produkt jest objęty Gwarancją Satysfakcji Klienta, kiedy nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo go oddać. Żaden sklep nie daje Ci takiej gwarancji, gdyż tylko Oriflame oferuje mam produkty w 100% naturalne i jest pewne jakości oraz efektów.

One Response so far.

 1. oriflame pisze:

  Masz racje nie zapisuj się do klubu Oriflame, przecież ryzykujesz, że:

  • znalazłaś/eś sposób na realizację swoich marzeń lub rozbudzisz swoje marzenia
  • zbudujesz bez środków własnych biznes, by móc spokojnie patrzeć w przyszłość
  • zabezpieczysz swoich bliskich na przyszłość, czego nie da Ci praca na etacie
  • oszczędzisz i zarobisz pieniądze
  • zaczniesz używać markowych kosmetyków w 100% naturalnych, dzięki czemu odkryjesz swoje naturalne piękno
  • nauczysz się profesjonalnie dobierać kosmetyki dla siebie
  • zaczniesz uważać, że zasługujesz na to, co najlepsze
  • będziesz zdrowsza/y z suplementami diety lub pożegnasz zbędne kilogramy z Wellness by Oriflame
  • pijąc regularnie koktajl Wellness przestaniesz mieć ochotę na słodycze, będą leżeć obok i nie będą już Cię kusiły, zapomnisz też o napadach głodu
  • poznasz ludzi, którzy mają pasję i którzy będą cieszyć się z Tobą Twoimi osiągnięciami

  Po co Ci to wszystko? To za duże ryzyko! Przecież wygodniej jest nie robić nic!

  Oczywiście żartuję! Zarejestruj się i zacznij działać, bo tylko działanie przynosi oczekiwane efekty, a ja we wszystkim Ci pomogę! Zobaczysz, że wystarczy zacząć pracować, aby wszystko okazało się bardzo proste. Zapraszam do rejestracji!