Kosmetyki Oriflame.

Oriflame było jedną z pierwszych przedsiębiorstw na świecie, które swoją bazę kosmetyków czerpała od ponad 40 lat z darów natury. Naturalne kosmetyki ze Szwecji, które zostały stworzone przez wybitnych specjalistów specjalnie dla Ciebie. Najlepsze składniki, które zregenerują i wzmocnią  Twoje ciało. Kosmetyki Oriflame objęte są stu procentową gwarancją satysfakcji, która umożliwia zwrot zakupionego towaru wówczas, gdy nie spełnia on Twoich oczekiwań.

Współpracując z Oriflame jako konsultantka lub konsultant masz elastyczny czas pracy ułożony pod swoje potrzeby. Duże i co ważne równe szanse rozwoju, który uzależniony jest tylko i wyłącznie od Ciebie. Zobaczysz jak szybko praca z Oriflame staje się Twoją pasją i przyjemnością na której można zarabiać.

Jak zostać konsultantka/konsultantem?

Konsultantem Oriflame może zostać każdy poprzez wypełnienie formularza dostępnego w naszym portalu. Osoby, która dopiero co wkracza w świat Oriflame nie pozostanie sama sobie, będzie mogła liczyć na nasze wsparcie oraz wiele rabatów i upominków. Już na starcie uzyskasz od nas aktualny katalog oraz niezbędne informacje, które potrzebne są do podjęcia współpracy z firmą Oriflame.

Co zyskujesz z Oriflame?

Od dnia w którym dokonasz rejestracji możesz robić zakupy z dużą zniżką i w ten sposób zarabiać na różnicy między ceną w katalogu a ceną hurtową, która jest przygotowana specjalnie dla Ciebie. Możesz w wolnej chwili pokazać katalog swoim przyjaciołom, rodzinie i zarabiać. Możesz również wykonać krok dalej i budować swoją grupę, a razem będziecie pracować na Wasz wspólny wielki sukces. Równocześnie będziemy Cię zapraszać na prezentację, pokazy i szkolenia, które pomogą Ci się odnaleźć w świeci Oriflame. Rozwiniesz swoją wiedzę i poszerzysz swoje możliwości, które są nieograniczone w żaden sposób. Dodatkowo spotkasz wspaniałe osoby, rozwijasz skrzydła, a co istotne i bardzo praktyczne sam decydujesz o sobie. Jesteś szefem dla samego Ciebie.

Comments are closed.