Jak zostań konsultantką lub konsultantem Oriflame?

Wystarczy że dokonasz rejestracji przy pomocy prostego formularza dostępnego na tej stronie. Dzięki temu otrzymasz swój indywidualny numer członkowski w Oriflame  uprawniający do zakupów bez marży 30 %. To nie koniec automatycznie z zapisem do Oriflame otrzymasz aktualny katalog oraz materiały, które pomogą Ci w stawianiu pierwszych kroków. Wszystko bez wychodzenia z domu.

 

Katalogi Oriflame

Każdego roku Oriflame wydaje 17 katalogów ze swoimi produktami kosmetycznymi – średnio co 3 tygodnie na światło dziennie wychodzi aktualny katalog. Katalog jest przejrzysty w podzielonymi kategoriami, aby sprawnie odszukać kosmetyk, który aktualnie nas interesuje. W każdym katalogu oprócz rabatów i prezentów, które można zdobyć odnajdziesz wiele cennych porad odnośnie zastosowania danych kosmetyków oraz   pielęgnacji całego ciała.

 

Co to jest Oriflame i jakie kosmetyki znajdują się w Katalogach?

Firma Oriflame powstała we Szwecji ale już prężnie działa na całym świecie już prawie pół wieku, w Polsce od 1991 roku. Oriflame prowadzi sprzedaż bezpośrednią swoich kosmetyków przy współpracy z Konsultantami. Sprzedaż bezpośrednia, daje ogromne perspektywy Konsultantom oraz Klientom czerpania inspiracji od osób, których znają i którym ufają. Jest również efektywnym i niezawodnym sposobem na własny rozwój zawodowy i finansowy oraz poczucie przynależności do pozytywnie nastawionej wspólnoty o krajowym zasięgu.

Comments are closed.