darmowe filmy erotyczne
wyselekcjonowane przez fanów dobrej erotyki

erotube.plJak zostań konsultantką lub konsultantem Oriflame?

Wystarczy że dokonasz rejestracji przy pomocy prostego formularza dostępnego na tej stronie. Dzięki temu otrzymasz swój indywidualny numer członkowski w Oriflame  uprawniający do zakupów bez marży 30 %. To nie koniec automatycznie z zapisem do Oriflame otrzymasz aktualny katalog oraz materiały, które pomogą Ci w stawianiu pierwszych kroków. Wszystko bez wychodzenia z domu.

 

Katalogi Oriflame

Każdego roku Oriflame wydaje 17 katalogów ze swoimi produktami kosmetycznymi – średnio co 3 tygodnie na światło dziennie wychodzi aktualny katalog. Katalog jest przejrzysty w podzielonymi kategoriami, aby sprawnie odszukać kosmetyk, który aktualnie nas interesuje. W każdym katalogu oprócz rabatów i prezentów, które można zdobyć odnajdziesz wiele cennych porad odnośnie zastosowania danych kosmetyków oraz   pielęgnacji całego ciała.

 

Co to jest Oriflame i jakie kosmetyki znajdują się w Katalogach?

Firma Oriflame powstała we Szwecji ale już prężnie działa na całym świecie już prawie pół wieku, w Polsce od 1991 roku. Oriflame prowadzi sprzedaż bezpośrednią swoich kosmetyków przy współpracy z Konsultantami. Sprzedaż bezpośrednia, daje ogromne perspektywy Konsultantom oraz Klientom czerpania inspiracji od osób, których znają i którym ufają. Jest również efektywnym i niezawodnym sposobem na własny rozwój zawodowy i finansowy oraz poczucie przynależności do pozytywnie nastawionej wspólnoty o krajowym zasięgu.

Comments are closed.