Oriflame jest jedną z najsłynniejszych szwedzkich firm kosmetycznych. Firmie zaufało ponad 3 miliony zadowolonych klientek na całym świecie. Oriflame działa na zasadzie sprzedaży bezpośredniej. Sieć konsultantek działających na terenie całego kraju zajmuje się bezpośrednią sprzedażą kosmetyków tej marki. W ofercie Oriflame można znaleźć produkty do twarzy, do ciała, całe serie kosmetyków. Wszystkie powstają na bazie naturalnych składników roślinnych, przechodzą szereg testów laboratoryjnych zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży.

Kosmetyki marki Oriflame są więc sprawdzone i co najważniejsze skuteczne. Członkostwo w Oriflame jest więc doskonałym sposobem na dostęp do tanich i skutecznych kosmetyków, oraz świetną okazją na zwiększenie swojego domowego budżetu. Zostać członkiem Oriflame jest bardzo prosto. Wystarczy stały dostęp do internetu. Do klubu Oriflame można zapisać się bez wychodzenia z domu, jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie Oriflame. Członkiem Oriflame można też zostać za pośrednictwem Facebooka.

Członkiem Oriflame może zostać nawet ta osoba, która ukończyła dopiero 16 rok życia. Jedyny wydatek ogranicza się do kupna katalogu Oriflame za 1 zł. Kupno katalogu nie zobowiązują też do konieczności zakupów. Nawet jeśli członek Oriflame zyskał miano konsultanta nie jest zobowiązany do wypracowania danej kwoty. W jednym miesiącu może zamówić kosmetyki tylko dla siebie, w drugim zaś może w ogóle nie składać zamówienia. Kosmetyki z katalogu będą tańsze dla członka nawet o 23 %.

Comments are closed.