O Oriflame z pewnością słyszała każda kobieta w naszym kraju, mająca jakikolwiek związek z kosmetykami. Z kosmetykami Oriflame można się zetknąć w postaci konsultantek tej firmy, prowadzących sprzedaż bezpośrednią preparatów. Swoją sprzedaż prowadza w oparciu o katalog. Przedstawicielki firmy Oriflame mogą kupować same, produkty z katalogu za zniżkę sięgającą nawet 23 %. Wystarczy zarejestrować się w systemie Oriflame jako klient bądź konsultant. Na początku trzeba też za symboliczną złotówkę kupić katalog. Na tym tez właściwie kończą się wydatki związane z Oriflame. Później można przejść do kupowania produktów z katalogu Oriflame i ich sprzedaż swoim koleżankom, rodzinie czy innym osobom.

Katalog firmy Oriflame uaktualniany jest co trzy tygodnie. Nie ma żadnych limitów kwotowych, ani ilościowych. Konsultantka Oriflame zamawia tylko tyle produktów ile sama potrzebuje, bądź tyle na ile zdążyła zebrać zamówienia. Korzyści dla konsultantek z członkowska w klubie Oriflame nie kończą się jednak na rabacie wynoszącym 23 %. Konsultantki Oriflame z uczestnictwa w bezpośredniej sprzedaży ciągną zdecydowanie więcej profitów. Mogą uczestniczyć w programach lojalnościowych czy szkoleniach kosmetycznych oraz biznesowych.

Firma Oriflame daje również możliwość uczestnictwa w międzynarodowych konferencjach poświęconych kosmetykom. Co jakiś czas pojawiają się również czasowe promocje, na przykład dla tych, którzy postanowili zostać członkiem firmy Orfilame. Warto więc śledzić wszelkie nowości i być na bieżąco z polityką firmy.

Comments are closed.